Produkcja
nieprzerwanie od 15 lat.
adres e-mail:
biuro@kalpol.com.pl
telefon kontaktowy:
(+48) 602 461 656, lub (+48 ) 62 594 12 50

Euro Palety


Wykonaj zapytanie ofertowe i przekonaj się i atrakcyjności Naszej oferty.
Za Nami przemawiają fakty. Produkcja w Naszej firmie ruszyła 15 lat temu.
W tym czasie zyskaliśmy w oczach Naszych klientów miano firmy sprawdzonej i rzetelnej!

Palety Euro

Jesteśmy wiodącym producentem euro palet z ogromnym doświadczeniem popartym piętnastoletnią produkcją na najwyższym poziomie. Wszystkie wyroby, które wychodzą „spod naszej ręki” produkowane są z niezwykłą precyzją, i dokładnością. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i zawsze dostosowujemy się zarówno z samą ofertą, jak i z terminem realizacji zlecenia.

Nie posiadacie Państwo własnego transportu? Możemy zaoferować dostawę Naszych wyrobów, pod wskazany przez Panstwa adres. Proponujemy Państwu również Palety o niestandardowych wymiarach, produkowanych specjalnie na konkretne zamówienie.

Palety Euro od firmy SANDERS

Nasze drewniane euro palety to najbardziej popularne rozwiązania na rynku. Nie trudno jest je rozpoznać, gdyż posiadają charakterystyczne znakowania - wystarczy obejrzeć dokładnie paletę z boku, by zauważyć wypalony w niej znak – UIC i EUR. Nasza firma posiada licencję UIC na produkcję PL-180 oraz naprawę PL-383. Jesteśmy jednocześnie posiadaczamy bardzo ważnego certyfikatu IPPC nr PL-30 443.

Karta oceny palet Euro

Karta oceny palety Epal

Euro Palety, czyli standardy i jakość

Jako, iż pracujemy w porozumieniu z klientem, zawsze dostosowujemy się do jego potrzeb, w związku z czym przygotowujemy zamówienie tak, by odpowiadało wszelkim standardom oraz wymogom narzuconym przez Klienta. Sprawdzamy dokładnie każdą kolejną sztukę, by wykluczyć jakiekolwiek uszkodzenia i tym samym zwiekszyć do maksimum zadowolenie Naszych Klientów.Jeśli więc szukasz profesjonalnej i solidnej firmy, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta – świetnie trafiłeś! Wszystkie euro palety, które produkujemy są produktem pewnym i solidnie wykonanym. Dobrze wiemy bowiem, że tylko taka jakość usług gwarantuje zarówno nam jak i Tobie bezpieczeństwo przewożonego na palecie produktu. Uznanie i szacunek naszych klientów to najlepsza nagroda, jaka może nas spotkać.

Ile to kosztuje? - Euro palety

Wartość zamówienia ustalamy wspólnie z kontrahentem biorąc pod uwagę ilość zamówionych palet, ich parametry, a także materiał, z którego zostały one wykonane. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy różnorodne formy rozliczeń. Doświadczenie, jakość oraz atrakcyjne ceny. Zadzwoń do Nas!

Kontakt

Swoim klientom możemy również zaoferować własną bazę transportową. Tylko od Państwa zależy kiedy i gdzie zamówiony towar zostanie dostarczony. To my zadbamy o to aby tak było ...

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z Naszych usług
zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółówpalety-euro-epal