Produkcja
nieprzerwanie od 15 lat.
adres e-mail:
biuro@kalpol.com.pl
telefon kontaktowy:
(+48) 602 461 656, lub (+48 ) 62 594 12 50

Palety Euro
Katowice / Śląskie.

Początek działalności naszej firmy sięga roku 1995,
to własnie wtedy wyprodukowaliśmy pierwszą paletę!
W tym czasie zdobyliśmy wielu zadowolonych ze współpracy klientów z całego śląska, w tym szczególnie z Katowic.

Palety Euro Katowice / Śląskie

Szukasz solidnej i sprawdzonej firmy, która pomoże Ci w transporcie produkowanych przez Ciebie szczęści czy podzespołów? Potrzebni Ci fachowcy, którzy jak nikt inny znają się na paletach i wiedzą, że są one podstawą dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa? Nasza firma pomoże Ci z sukcesem zabezpieczyć na solidnych europaletach Twój towar i sprawić, byś był zadowolony z tego, w jaki sposób będzie przewożony.

Jesteśmy firmą z Kraszewic, która blisko 15 lat temu wypuściła na rynek swoją pierwszą paletę. Wiedza, zaangażowanie, a przede wszystkim ludzie z którymi współpracujemy sprawiają, że chcemy każdego dnia polepszać się dla naszych klientów. Od lat dbamy o udoskonalanie naszych palet euro, pozyskujemy najlepsze surowce do ich produkcji, a wszystko po to, by dostarczyć Ci produkt, który na pewno Cię nie zawiedzie! Szacunek i zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nigdy ich nie zawieść. Jednym z Naszych strategicznych regionów funkcjonowania jest województwo śląskie oraz region Katowic, gdzie posiadamy wielu zadowolony odbiorców. Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Postaw na sprawdzone rozwiazania w dobrej cenie!
Przekonaj się, że ich jakość też ma znaczenie!Palety euro, podobnie jak elektryczność czy woda, są produktami pomagającymi w pracy Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli masz firmę zajmującą się produkcją dobrze wiesz, że bez nich sprawna praca jest niemal niemożliwa. Po co więc powierzać tak ważne sprawy w ręce przypadkowych firm i osób, które nie do końca znają się na rzeczy? Wejdź we współpracę z naszą firmą, a dowiesz się, co znaczy prawdziwy profesjonalizm świadczonych usług i doskonała jakość towaru, a więc palet, które produkujemy.


Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z Naszych usług
zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.


Katowice / Śląskie - palety KALPOL

 • P.P.U.H. Kalpol
  Daniel Kalachurski (właściciel)
 • Nip: 622 157 33 70
 • - palety drewniane
  - jednorazowe 1200x800
  - używane euro
  - naprawa i remont
  - produkcja na zamówienie
 • (+48) 602 461 656
  kalpol1@wp.pl
 • P.P.U.H. Sanders
  Monika Kalachurska (właściciel)
 • nr licencji produkcja PL-180
  nr licencji remont PL-383
  certyfikat IPPC nr PL-30 443
  Nip: 895 165 42 77
 • Producent palet Euro
 • (+48) 664 95 22 77
  sanders.monika@wp.pl