Produkcja
nieprzerwanie od 15 lat.
adres e-mail:
biuro@kalpol.com.pl
telefon kontaktowy:
(+48) 602 461 656, lub (+48 ) 62 594 12 50

Palety euro dolnośląskie
Wrocław / Legnica

Początek działalności naszej firmy sięga roku 1995, kiedy to
z naszej taśmy produkcyjnej zeszła pierwsza paleta. Na przestrzeni
mionionych lat obsłużyliśmy oraz wciąż obsługujemy zadowolonych klienów
z województwa dolnośląskiego, w tym w szczególności
z okolic Wrocławia oraz regionów Legnicy.

Dolnośląskie Palety Euro Wrocław / Legnica

Dlaczego warto poznać nas bliżej? Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 15-letnim stażem, która przez wiele lat swojej działalności zachowała ten sam zapał i profesjonalizm co na początku. Choć od chwili, gdy nasza pierwsza paleta zeszła z taśmy produkcyjnej minęło trochę czasu, z dnia na dzień staramy się dawać z siebie jeszcze więcej – a wszystko po to, by zachować doskonałą jakość świadczonych przez nas usług.

Jeśli więc szukasz profesjonalnej i solidnej firmy, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta – świetnie trafiłeś! Wszystkie euro palety, które produkujemy są produktem pewnym i solidnie wykonanym. Dobrze wiemy bowiem, że tylko taka jakość usług gwarantuje zarówno nam jak i Tobie bezpieczeństwo przewożonego na palecie produktu. Uznanie i szacunek naszych klientów to najlepsza nagroda, jaka może nas spotkać.

Oferujemy Państwu palety euro na terenie całego województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem regionów Wrocławia oraz okolic Legnicy. Dołącz do szybko poszerzającego się grona naszych klientów i zamów najwyższej jakości produkty.

Współczesne przedsiębiorstwo produkcyjne trudno wyobrazić sobie bez wysokiej jakości palet. To właśnie one są Twoim urządzeniem pomocniczym, dzięki któremu, najważniejsze elementy i podzespoły produkowane w Twojej fabryce mogą być łatwo składowane i przemieszczane zarówno w obrębie hali magazynowej, jak i na zewnątrz Twojego przedsiębiorstwa, w drodze do kontrahentów. Bez palet się nie obędziesz!

Nic więc dziwnego, że ten z pozoru banalny produkt, jest zaraz po prądzie, wodzie, maszynach i wykwalifikowanych pracownikach, jednym z najważniejszych części składowych Twojego biznesu. To właśnie paleta sprawia, że logistyka Twojego przedsiębiorstwa zawsze staje na najwyższym możliwym poziomie, pozwalając Ci na osiąganie coraz lepszych wyników sprzedażowych. Dzięki współpracy z naszą firmą, obrót paletami i ich dystrybucja, nie będą już sprawiały problemów, a staną się wręcz ogromną oszczędnością dla Twojej firmy.


Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z Naszych usług
zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.


Palety Legnica / Wrocław KALPOL

 • P.P.U.H. Kalpol
  Daniel Kalachurski (właściciel)
 • Nip: 622 157 33 70
 • - palety drewniane
  - palety jednorazowe 1200x800
  - używane euro
  - naprawa i remont
  - produkcja na zamówienie
 • (+48) 602 461 656
  kalpol1@wp.pl
 • P.P.U.H. Sanders
  Monika Kalachurska (właściciel)
 • nr licencji produkcja PL-180
  nr licencji remont PL-383
  certyfikat IPPC nr PL-30 443
  Nip: 895 165 42 77
 • Producent palet Euro
 • (+48) 664 95 22 77
  sanders.monika@wp.pl

  Palety euro dolnośląskie
  - Wrocław
  - Legnica