Produkcja
nieprzerwanie od 15 lat.
adres e-mail:
biuro@kalpol.com.pl
telefon kontaktowy:
(+48) 602 461 656, lub (+48 ) 62 594 12 50

Palety euro
Kraków - Kalpol.

Początek Naszych działań w branży to 1995r. Od tego czasu
systematycznie doskonalismy procesy produkcyjne.
W tym czasie osbłużyliśmy wielu zadowolonych Klientów z Krakowa!

Palety Euro Kraków

Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Przez wiele lat nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam na dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości euro palet, które pozwolą im na prowadzenie swoich biznesów na jak najwyższym poziomie. To właśnie produkowane przez naszą firmę palety, w niedługim czasie mogą znaleźć się w Twoim magazynie. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią!

Palety euro produkowane w naszym zakładzie charakteryzuje nie tylko spełnianie unijnych norm, lecz przede wszystkim jakość wykonania i zwracanie uwagi na każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Nasza technologia produkcji z dnia na dzień jest udoskonalana, a wszystko po to, by dostarczać naszym klientom produkt, spełniający standardy tych najbardziej wymagających. Jesteśmy firmą, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozumie jego potrzeby, dlatego nie wahaj się i już dziś wejdź we współpracę z nami!

Postaw na sprawdzone rozwiązania dobrej cenie!O paletach zrobiło się głośno kilka lat temu w branży meblarskiej. Modne bielone meble ogrodowe i nie tylko z tak zwanego recyclingu zawojowały najlepsze katalogi pism wnętrzarskich. Paleta, która każdego dnia przemierza dziesiątki, a nawet setki kilometrów, narażona na różne niedogodności atmosferyczne i wagowe właśnie po to, by na swoich „plecach” dostarczyć kontrahentowi towar, który zamówił. Jeśli więc jesteś tu po to, by znaleźć dla swojej firmy lub przedsiębiorstwa doskonałej jakości palety, które ułatwią cały proces spedycyjny, doskonale trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba.


Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z Naszych usług
zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.


Kraków - palety Kalpol

 • P.P.U.H. Kalpol
  Daniel Kalachurski (właściciel)
 • Nip: 622 157 33 70
 • - palety drewniane
  - palety jednorazowe 1200x800
  - używane euro
  - naprawa i remont
  - produkcja na zamówienie
 • (+48) 602 461 656
  kalpol1@wp.pl
 • P.P.U.H. Sanders
  Monika Kalachurska (właściciel)
 • nr licencji produkcja PL-180
  nr licencji remont PL-383
  certyfikat IPPC nr PL-30 443
  Nip: 895 165 42 77
 • Producent palet Euro
 • (+48) 664 95 22 77
  sanders.monika@wp.pl